Raamatupidamine ja raamatupidamisaruannete koostamine

On fakt, et üheks äritegevuse eduvõtmeks on tugev ja hästi organiseeritud raamatupidamine, mis tagab ettevõttele stabiilse tuleviku.

“Iga puusepp jäägu oma liistude juurde!” – eesti vanasõna, mis viitab fookuse säilitamisele oma tegevuses. EttevõtjaAbi annab Teile võimaluse keskenduda vaid põhitegevusele ning jätta olulised, kuid ajamahukad kõrvaltööd nagu raamatupidamine meie hooleks.

Raamatupidamises kehtivad kindlad reeglid, kuid just Teie ettevõttele sobiva raamatupidamisteenuse pakkumiseks tuleb valida esmalt õige strateegia, võttes arvesse erinevaid tegureid nagu näiteks ettevõtte suurus, majandustulemused, finantsseisund ning aruannete koostamise kord.

Vastupidiselt üldiselt levinud arusaamale, et teenuse väljastpoolt sisse ostmine on kulukas, on väikese ja keskmise suurusega ettevõtete puhul raamatupidamisteenuse sisse ostmine pigem võimalus kulude kokkuhoiuks. Te ei pea kulutama aega sobiva raamatupidaja leidmiseks, maksma tööjõu- ning koolituskulusid ega tegema lisakulutusi erinevate raamatupidamisprogrammide soetamiseks. Pakume  Teile täislahendust, mis kulutab minimaalselt Teie aega. Meie tegevuse kolm põhialustala: kiirus, paindlikkus ja kättesaadavus.

Võta meie asjatundjatega ühendust esmaseks TASUTA nõustamiseks.

Kirjuta või helista meile!