raamatupidamisteenused

On fakt, et üheks äritegevuse eduvõtmeks on tugev ja hästi organiseeritud raamatupidamine, mis tagab ettevõttele stabiilse tuleviku.
“Iga puusepp jäägu oma liistude juurde!” – eesti vanasõna, mis viitab fookuse säilitamisele oma tegevuses. EttevõtjaAbi annab Teile võimaluse keskenduda vaid põhitegevusele ning jätta olulised, kuid ajamahukad kõrvaltööd nagu raamatupidamine meie hooleks.

Raamatupidamises kehtivad kindlad reeglid, kuid just Teie ettevõttele sobiva raamatupidamisteenuse pakkumiseks tuleb valida esmalt õige strateegia. Raamatupidamise strateegia valimisel on oluline võtta arvesse erinevaid tegureid nagu näiteks ettevõtte suurus, majandustulemused, finantsseisund ning aruannete koostamise kord. Enne koostöö alustamist analüüsime esmalt Teie ettevõtet ning pakume seejärel just Teile sobiva raamatupidamisteenuse lahenduse.
Pakume professionaalset raamatupidamisteenust väikese ja keskmise suurusega Eestis registreeritud äriühingutele. Tihtipeale ei nõua selliste ettevõtete raamatupidamise maht eraldi raamatupidaja palkamist ning sellisel juhul on soodsam ja mõistlikum kasutada raamatupidamisteenuste osutamisele spetsialiseerunud ettevõtet. Vastupidiselt üldiselt levinud arusaamale, et teenuse väljastpoolt sisse ostmine on kulukas, on väikese ja keskmise suurusega ettevõtete puhul raamatupidamisteenuse sisse ostmine pigem võimalus kulude kokkuhoiuks. Te ei pea kulutama aega sobiva raamatupidaja leidmiseks, maksma tööjõu- ning koolituskulusid ega tegema lisakulutusi erinevate raamatupidamisprogrammide soetamiseks.
Pakume  Teile täislahendust, mis kulutab minimaalselt Teie aega.
Meie professionaalne ja pikaaegsete kogemustega meeskond garanteerib Teie ettevõttele tipptasemel raamatupidamise. Oleme oma valdkonnas tegutsenud juba üle 18 aasta tänu millele teame, kui oluline on klientide jaoks kiirus, paindlikkus ja kättesaadavus. Need on meie tegevuse kolm põhialustala – oleme vajadusel kättesaadavad ka väljaspool tööaega ning selleks, et Teie raamatupidamine oleks n-ö elav ning oleks võimalik teha kiireid otsuseid, on info alati kiiresti kättesaadav. Lisaks sellele oleme sõltumatud Teie töötajate puhkusegraafikust ja alati olemas!
Raamatupidaja füüsiline kohalolek ei ole ammu enam vajalik. Erinevad pilvesüsteemid aitavad kogu töö toimimisele ka distantsilt. Tulemuslikuks ja efektiivseks koostööks palume Teil vaid kord kuus kokkulepitud ajaks vajalikud dokumendid saata ja edasise eest kanname hoolt juba meie. Juhul kui teil tekib koostöö käigus vajadus finantsalase nõu järgi, siis kuutasu hinna sees sisaldub vajaduspõhine  konsultatsiooniteenus. Nii saate suunata muidu raamatupidamisele kuluva aja ja tähelepanu ettevõtte jaoks märksa olulisematele tegevustele.
Me usume, et suurepärase koostöö aluseks on avatus ja ausus. Juhul kui Teil on erisoove- või vajadusi, siis andke meile märku ja katsume üheskoos sobiliku lahenduse leida. Meie eesmärk on pakkuda personaalset ja paindlikku raamatupidamisteenust, mis aitab Teie äril kasvada!

Usalda meie professionaale!
Saada oma küsimus:

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga